• Kontrast
  • Tekst
  • Powiększenie
  • Skalowanie treści 100%
  • Aa Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%
Ustawienia
Wyszukiwarka

Przedszkole nr 31
"Pod tęczą" w Koninie

Dzisiaj w naszym przedszkolu odbył się KONKURS RECYTATORSKI, który był częścią Przeglądu Twórczości Artystycznej "Piękno Przyrody Polskiej".  Zoja, Romina, Antosia, Marysia, Julka dwie Michalinki oraz Mikołaj i Ernest to nasze utalentowane przedszkolaki, które przepięknie recytował wiosenne wiersze. Wszystkie dzieci zaprezentowały się wspaniale a Mikołaj z grupy "Leśne Skrzaty" został finalistą konkursu i będzie reprezentował nasze przedszkole w kolejnym etapie Przeglądu w Młodzieżowym Domu Kultury w Koninie.

 

 

dziewczynka recytuje wiersz
dziewczynki wspólnie recytują wiersz
Przedszkolacy pozują do zdjęcia podczas przeglądu
Uczestnicy konkursu pozują do wspólnego zdjęcia z dyplomami
Chłopcy pozują do zdjęcia z Panią Dyrektor
chłopiec deklamuje wiersz
dziewczynka będzie recytować wiersz
dziewczynka jest skupiona jak recytuje wiersz
dziewczynka recytuje wiersz o czarodzieju

 

facebook