• Kontrast
  • Tekst
  • Powiększenie
  • Skalowanie treści 100%
  • Aa Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%
Ustawienia
Wyszukiwarka

Przedszkole nr 31
"Pod tęczą" w Koninie

Tablicja pt. Nasza Epopeja Narodowa
 

Nasze przedszkolaki z grupy Radosne Obłoczki wzięły aktywny udział w Ogólnopolskim rojekcie edukacyjnym- Nasza epopeja.Projekt edukacyjny Nasza Epopeja to propozycja działań badawczo-rozwojowych, edukacyjnych i wychowawczych nauczycieli, rodziców, wychowawców, pedagogów oraz Polaków mieszkających w kraju i za granicą, którzy upatrują możliwość rozwojumowy dzieci i młodzieży na podstawie piękna strof Pana Tadeusza, począwszy od przedszkola na wszystkich etapach edukacji.

Prace plastycze wykonane przez dzieci posłuzyły do opracowania tablicy edukacyjnej prezentującej fragment  z "Pana Tadeusza"- "Grzybobranie 

 

 

 

 

 

facebook