• Kontrast
  • Tekst
  • Powiększenie
  • Skalowanie treści 100%
  • Aa Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%
Ustawienia
Wyszukiwarka

Przedszkole nr 31
"Pod tęczą" w Koninie

Z okazji Dnia Pluszowego Misia dzieci vodwiedziły Szkołę Podstawową nr 12. W świetlicy szkolnej oglądały bajkę edukacyjną, tańczyły, rozwiązywały misiowe łamigłówki, układały puzzle oraz brały udział w zabawie ruchowej kto szybciej dotrze do celu z Misiem. Na koniec zwiedziliśmy szkołę. Bardzo dziękujemy za zaproszenie

Również dzieci miały okazję poznać różne materiały, dowiedzieć się jak się szyje. Dzieci wypychały watą ulubionego misia, który z pomocą Pani został zszyty na maszynie. Dzieci były bardzo zadowolone, ze mogły stworzyć własnego misia.

Dzieci przytulają misie
Dzieci siedzą w kole
Dzieci siedzą z misiami
Dzieci trzymają misie
Dziewczynka wypycha misia
Pani zszywa misia

facebook