• Kontrast
  • Tekst
  • Powiększenie
  • Skalowanie treści 100%
  • Aa Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%
Ustawienia
Wyszukiwarka

Przedszkole nr 31
"Pod tęczą" w Koninie

Dzień Górnika to jedna z wielu uroczystości, która już na stałe wpisała się w kalendarz wydarzeń naszego przedszkola. 2 grudnia gościlismy przedstawiciela jednego z najstarszych i najtrudniejszych zawodów - górnika z Kopalni Węgla Brunatnego „ Konin” Pana Grzegorza Antkowiaka.

Przedszkolaki powitały górnika specjalnym programem artystycznym- prezentując swoje umiejętności, recytując, tańcząc i śpiewając.
Po części artystycznej nasz gość podzielił się z dziećmi wiedzą na temat ciężkiej pracy w kopalni oraz zaprezentował dzieciom swój mundur galowy. Na koniec przedszkolaki zaśpiewały 100 lat i wręczyły górnikowi słodką niespodziankę.
Górnik opowiada o swojej pracy
Chłopcy recytują wiersz
Dzieci śpiewają piosenkę
Dziewczynki recytują wiersz

facebook