• Czcionka:
 • A
 • A+
 • A++
 • zresetuj wielkość interlinii
 • włącz większą interlinie+
 • Kontrast:
 • włacz kontrast
 • wyłacz kontrast
 • Informacje:
 • jezyk migowy
 • invalid
 • Mapa strony:
 • mapa strony

          25.10.2019 r. dzieci z naszego przedszkola brały udział w akcji MEN "Szkoła pamięta". Odwiedziły i zapaliły znicze na grobach zmarłych nauczycieli i pracowników naszej placówki. Odbyła się również wycieczka patriotyczna do Starego Konina - zapalono znicze pod tablicami pamięci pomordowanych w czasie II wojny światowej nauczycieli i mieszkańców Konina.

SAVE_20191122_085926

Nasze Grupy

Grupa Krasnale

Krasnale

Grupa Wiewiórki

Wiewiórki

Grupa Żabki

Zabki

Grupa Słoneczne Zuchy

Słoneczne
Zuchy

Grupa Radosne Obloczki

Radosne
Obłoczki

Grupa Leśne Skrzaty

Leśne
Skrzaty

Grupa Wodniaczki

Wodniaczki

Przekierowanie na stronę Facebook

Przekierowanie na stronę Instagram