• Czcionka:
 • A
 • A+
 • A++
 • zresetuj wielkość interlinii
 • włącz większą interlinie+
 • Kontrast:
 • włacz kontrast
 • wyłacz kontrast
 • Informacje:
 • jezyk migowy
 • invalid
 • Mapa strony:
 • mapa strony

UWAGA !!!

         W związku z pismem Prezesa Rady Ministrów dotyczącego wprowadzenia trzeciego stopnia alarmowego CHARLIE w Polsce – obowiązuje BEZWZGLĘDNY ZAKAZ wstępu osób postronnych na teren Przedszkola nr 31 „Pod Tęczą”. Wchodzić mogą tylko pracownicy przedszkola, dzieci przedszkolne, rodzice i osoby upoważnione do odbioru. W związku z zaistniałą sytuacją zamknięte będzie wejście boczne, natomiast wejście główne będzie zamykane w godzinach: 8:30 – 14:00. Rodzice odbierający swoje dzieci wcześniej powinny o tym fakcie powiadomić nauczyciela z grupy.

    W trosce o bezpieczeństwo prosimy o respektowanie powyższych zasad.

Nasze Grupy

Grupa Krasnale

Krasnale

Grupa Wiewiórki

Wiewiórki

Grupa Żabki

Zabki

Grupa Słoneczne Zuchy

Słoneczne
Zuchy

Grupa Radosne Obloczki

Radosne
Obłoczki

Grupa Leśne Skrzaty

Leśne
Skrzaty

Grupa Wodniaczki

Wodniaczki

Przekierowanie na stronę Facebook

Przekierowanie na stronę Instagram