• Kontrast
Ustawienia

"Pod tęczą" w Koninie

Szanowni Rodzice!

Rok szkolny 2021 / 2022 rozpoczynamy 1 września 2021 r.

Ze względów bezpieczeństwa epidemicznego dzieci należy przyprowadzać zgodnie z zadeklarowanymi godzinami, w tym nie później niż o 8:30. Rodziców bezwzględnie obowiązuje na terenie przedszkola noszenie maseczek i dezynfekcja rąk. Prosimy także o niezatrzymywanie się w szatni dłużej niż jest to konieczne do rozebrania lub ubrania dziecka.

Wszystkie sprawy, które prowadzi przedszkole są możliwe do załatwienia drogą telefoniczną lub elektroniczną.

Telefon: 63 242 07 78

Procedura bezpieczeństwa dotycząca zapobiegania, zwalczania i rozprzestrzeniania się COVID - 19

Obowiązująca od 01.09.2021 r.  Do wglądu - KLIKNIJ TUTAJ