• Tekst
  • Powiększenie
  • Aa Czcionka 100%

Biuletyn Inforamcji Publicznej
Przedszkole 31 "Pod Tęczą"
w Koninie

BIP GOV

ETR Tekst łatwy doczytania 2

Przedszkole Nr 31 "POD TĘCZĄ" w Koninie usytuowane jest przy ul.Osiedle Zatorze, ulica Różyckiego 3

Przedszkole Nr 31 "POD TĘCZĄ" w Koninie jest częściowo dostępne dla osób niepełnosprawnych.

1.Budynek Przedszkola składa się z trzech segmentów:

- Segment A i B – część dydaktyczna. Oba segmenty łączy hol.

-Segment C – część administracyjna na piętrze (księgowość, kadry, dyrektor, wice dyrektor, kasa zapomogowo-pożyczkowa), na parterze pion kuchenny łącznie z biurem intendenta.

2. W budynku Przedszkola nr 31 w Koninie wejście główne od strony ul. Różyckiego 3: dostępne dla osób z niepełnosprawnością ruchową; do budynku prowadzi wjazd - pochylnia z barierką oraz schody. Do obiektu prowadzi ciąg pieszy, po którym swobodnie można przejechać wózkiem inwalidzkim; drzwi otwierane za pomocą klamki. Na poziom +2 można dostać się tylko schodami.

wejście od strony parkingu dla samochodów osobowych: niedostępne dla osób  z niepełnosprawnościami z uwagi na schody.

3.Korytarz na poziomie +1: dostępny.
- dojście/dojazd wózkiem bezpośrednio do Biura Intendenta, do pionu kuchennego (segment C), oraz do 2 sal dydaktycznych (segment B).

Korytarze na poziomie + 2: niedostępne.
We wszystkich segmentach prowadzą schody.
Brak opcji wjazdu wózkiem na wyższe kondygnacje. Istnieje możliwość umówienia spotkania z urzędnikiem poszczególnego biura, który znajduje się na niedostępnych kondygnacjach.
Winda na wyższe kondygnacje: brak.

4.

Opis dostosowań (np. pochylnie, platformy, informacje głosowe, pętle indukcyjne). Platforma: brak
Pochylnia: tak przy wejściu głównym od strony ul. Różyckiego 3.
Pętla indukcyjna: brak.
Toaleta dostosowana: nie.
W budynku nie ma oznaczeń w alfabecie Braille’a, planów tyflograficznych oraz schematów dotykowych.

5. Informacje o miejscu i sposobie korzystania z miejsc parkingowych wyznaczonych dla osób niepełnosprawnych.
Osoby z niepełnosprawnościami mają możliwość zaparkowania swojego pojazdu na miejscu postojowym, wydzielonym i oznaczonym na parkingu przed budynkiem Szkoły Podstawowej nr 12 oraz Przedszkola nr 31 – wjazd od ulicy Różyckiego 3 . Miejsce postojowe oznaczone (znak pionowy, koperta wymalowana w kolorze niebieskim) jest w całości dostosowane.

6. Informacja o prawie wstępu z psem asystującym.
Osoba z psem asystującym może bez przeszkód wejść do głównego budynku Przedszkola nr 31 w Koninie.

7. Informacje o możliwości skorzystania z tłumacza języka migowego na miejscu: brak.

8. . Inne informacje.
Dojazd do głównego budynku Przedszkola nr 31 w Koninie: autobusem MZK: do przystanku ul. CHOPINA na wprost Pasażu „Fryderyk”, następnie ulicą RÓŻYCKIEGO do budynku Przedszkola nr 31; samochodem: ulicą CHOPINA, następnie SZELIGOWSKIEGO bezpośrednio na parking  znajdujący się przez Szkołą Podstawową nr 12 w Koninie.

W celu uzyskania dostępu do wersji archiwalnej strony skontaktuj się z redaktorem.